שלום ביתכי זוגיות והורות זה מפעל חייםשלום בית
טלפון: 03-5172172
חזון

לומדים שלום בית

עשרות זוגות שהיו על סף גירושין כבר הצילו את חיי הנישואין שלהם.

רובם מדווחים כי על אף שאהבו זה את זו בתחילת הנישואין, הקשר והאהבה שלהם פרחה בעקבות ההצטרפות לתכנית.

מלאו את הפרטים והצטרפו לרשימה.

הקפד למלא את הפרטים הנכונים.

 גבר אשה
שיעור לנשים
הדרכת שלום בית לנשים רחוב שמרלינג 8 נווה צדק, ת”א כל יום א' בשעה 20:30
טקסט של שיעור לגברים
הדרכת שלום בית לגברים רחוב שמרלינג 8 נווה צדק, ת”א כל יום ה' בשעה 20:30

שלום בית, ע"פ ערכי היהדות, לא רק לדתיים

בחברה בישראל (כמו גם בשאר המדינות בעולם) אנחנו משקיעים זמן ומשאבים כדי להתמקצע בכספים, תזונה, ספורט, תחביבים, אבל לא מתייחסים באותה רצינות ומקצועיות למפעל חיינו – המשפחה. אנחנו ב"שלום בית" מבקשים להחדיר לתודעה את המסר שיותר משאר המיומנויות בחיים, עלינו להתמקצע בזוגיות ובהורות שלנו. הגיע הזמן לעקור מהשורש את התפיסות השגויות של "אף אחד לא יכול ללמד איך להיות הורים" או "בני זוג". ההיפך הוא הנכון. לא נוכל למצות את הפוטנציאל שלנו כבני זוג והורים מבלי לקבל הדרכה, כלים ועידוד לאורך הדרך.

"שלום בית" הוא פורטל תוכן המספק תכנים מקצועיים, טיפים, הרצאות, שו"ת ומאמרים בנושאי זוגיות וחינוך ילדים. המטרה לשמה יזמנו את "שלום בית" היא העלאת המודעות בנושאי הזוגיות וההורות. הסטטיסטיקה העגומה של משפחות שמתפרקות ומבוגרים וילדים שממשיכים את חייהם עם חסכים וקשיים משפחתיים, הובילה להבנה שחייבים לעשות מעשה.

אנחנו לא מכוונים רק "לכבות שריפות". זאת אומרת, למרות שאנחנו משתדלים לעזור גם לזוגות שהגיעו למשבר ונעשה את מה שביכולתנו לעזור להם, האידיאל מבחינתנו הוא שכולנו נדע לטפח ולטפל בנושאים שמעסיקים את המשפחה שלנו לפני שמתדרדרים למשברים.

אנחנו מודעים לכך שחיי היומיום תובעניים מאוד – אנחנו לא מספיקים להיות עם בני זוגנו, עם ילדינו, שלא לדבר על עצמנו. לכן אנחנו ב"שלום בית" שואפים לארוז את התכנים באופן שגם מי שיש לו רק מספר דקות ספורות, יוכל לרכוש כלים ולחזק את השלום בביתו עם אהוביו.

זה לא מובן מאליו שהגעתם לכאן. עד שכבר יש כמה דקות פנויות, הרבה יותר קל ונעים להעביר אותן מול המרקע, הפייסבוק, לנקות את הראש. העובדה שאתם הגעתם לאתר כמו "שלום בית", ומצאתם לנכון להתעניין במטרותיו ותכניו מעידה עליכם שאתם אנשים אחראיים ונאורים, שאפתניים וחיוביים, וללא ספק שלום הבית בדרך אליכם.

ולסיום,
לשלום הבית שלנו יש השפעה לא רק על המשפחה שלנו אלא גם על השלום עם אויבנו – השלום יגיע כשיהיה שלום בתוך עמנו, והדרך לשלום בתוך עמנו עוברת דרך השלום בכל בית ובית. כל אדם שפוי סביב הגלובוס רוצה שלום. אנחנו ב"שלום בית" מאמינים שלכל אחד מאיתנו יש אחריות בהשכנת השלום המיוחל.

בברכת "שלום בית" לכולם,
ארז לוין